O deskách

Nabízíme Vám unikátní zátěžové podlahové desky + stavební a dopravní komponenty tuzemského výrobce z drceného PVC recyklátu.

Naše podlahové desky jsou nejjednodušší, efektivní a ekonomické řešení podlahové krytiny vhodné pro sklady, dílny, chovy, sportoviště, kulturní akce, autoservisy, svařovny a jiné provozy.

Podlahová deska z drceného PVC recyklátu je nejvhodnějším řešením poškozených průmyslových podlah.

 • PVC podlahové desky jsou ideálním řešením nové pokládky nebo renovace stávajících podlahových krytin pro průmysl i domácnost.
 • Podlahové desky se vyrábí ve 2 rozměrech, 3 různých tloušťkách, 11 designech povrchu a se 3mi různými typy spojování.
 • Fyzikální a chemické vlastnosti zcela odpovídají charakteristice PVC, proto jsou skvělým tepelným izolantem, nesnadno hořlavé, protiskluzové a chemicky stálé. Díky moderní technologii udělil výrobce podlahovým deskám naprosto jedinečné vlastnosti, které staví tyto INTERIÉROVÉ i EXTERIÉROVÉ podlahy mezi světové špičkové produkty tohoto oboru a nabízí tak široké spektru možnosti použití jak bylo uvedeno výše (dílny, sklady, zimní stadiony, výrobní haly, zemědělské a chovatelské účely, kulturní akce, veletrhy…atd.)
 • • Pro naše zákazníky nabízíme poradenství, technické služby aj..

Jistě oceníte skvělé vlastnosti a výhody desek:

 1. Zátěžová odolnost až 6t/ dm2 = vhodné pro velké provozy (VZV, apod.)
 2. Neklouzavý povrch i za mokra = výborné vlastnosti z hlediska bezpečnosti
 3. Strukturální stálost materiálu = trvalé řešení výběru podlahové krytiny bez nutnosti obnovy, téměř nezničitelnost
 4. Zámkový systém = desky jsou rozebíratelné
 5. Dobrý tepelný izolant
 6. Výborná požární odolnost: Dfl - s2 (vhodné i do svařoven)
 7. Chemická odolnost vůči kyselinám, zásadám i močovině = vhodnost do všech provozů
 8. Ekologický produkt = chráníme přírodu recyklací odpadů
 9. Snadná údržba = stačí umýt studenou vodou, zamést, popř. použít mycí stroje
 • Velkou výhodou tohoto produktu je zámkový způsob spojování desek, který nevyžaduje žádné vrtání, lepení nebo svařování a tím je provedení pokládky možné i za provozu a bez nutnosti vyklizení prostoru. Desky je proto možno opětovně skládat i rozebírat, v případě potřeby jednoduše přestěhovat z jednoho objektu do druhého a ušetřit tam velké investice. Podklad není nutné složitě upravovat, desky lze pokládat na vydrolené, popraskané, mastné a jinak poškozený podklad, tudíž opět dochází k velké úspoře investic.
 • Deskové podlahy formátu 1200 x 800 jsou vhodné především do větších interiérů (výrobní haly, sklady, provozy, stáje a chovy). U exteriérových desek spolu s neklouzavostí desek patří k výhodám znovu rychlost pokládky i rozlehlých povrchů. Velkou výhodou je kombinovatelnost s menším formátem 800 x 620 mm. Nehořlavost je důležitým bezpečnostním atributem.
 • Deskové podlahy formátu 800 x 620 mm ocení především ti, kteří zvolili toto řešení pro menší nebo složitě členěné prostory a především s vysokou zátěží provozu. Interiérové podlahové desky jsou vhodné především pro dílny, sklady, autoservisy, členité výrobní prostory, stáje, apod...